Participants

Jeremy   Fisher   Speaker   American
Loren Seagrave   Speaker  American
Roland Werthner  Sportscientist in Austria federation Austria
Vahida Kozic Coach in Bosnia and Herzegovina federation Bosnia and Herzegovina
Carlos Cavalheiro Head Coach in Brazil Brazil
Femi Akinsanya Coach in England federation British
James Hillier Coach in England federation British
Tony Jarett Coach in England federation British
Zachary Kerin Coach in England federation British
Andrew Paul Coach in England federation British
Graham  Pilkington Coach in England federation British
John Sheperd Coach in England federation British
Piotr Spas Coach in England federation British
Guy Spencer Coach in England federation British
Jade Surman Coach in England federation British
Pedro Edmundo Soto Acuna Head Coach in Singapore Chilean
Lukáš Dejdar Coach in Czech federation Czech
Alexej Lesnik Coach in Czech federation Czech
Jindřich Šimánek Coach in Czech federation Czech
Piotr Haczek Sport director in Danish federation Danish
Ann Ipsen Coach in a education center Danish
Michael Jørgensen Coach in a local club Danish
Rolf Mortensen Coach in a education center Danish
Anders Møller Coach in a local club Danish
Lars Nielsen Speaker Danish
Thomas Offersen Coach in a local club Danish
Bjorn   Geerdink   Coach in a local club  Dutch
Maykel   Geerdink  Coach in a local club  Dutch
Robbert-Jan   Jansen  Coach in Dutch federation   Dutch
Gerard   Lenting  Coach in a Local club   Dutch
Oscar  Terol  Coach in a Local club  Dutch
Rauno   Kirschbaum  Coach in Estonian federation  Estonian
Kaj  Forsström  Coach in a local club  Finnish
Jussi  Ihamäki  Coach in Finnish federation  Finnish
Eeva   Kantomäki  Coach in Finnish federation  Finnish
Diari   Sharifi  Coach in a education center  Finnish
Anne  Suoranta  Coach in a education center  Finnish
Stefan  Tallqvist  Coach in a Local club  Finnish
Mikael  Ylöstalo  Coach in Finnish federation  Finnish
Rüdiger  Harksen  Speaker  German
Wolfgang  Ritzdorf  Speaker  German
Roland  Farkas  Coach in a Local club  Hungarian
Előd  Tölgyesi  Coach in a Local club  Hungarian
Deirdre  Scott  Coach in Irish federation  Ireland
Massimo  Piovaticci  Sport director in Italian federation  Italian
Andrea  Uberti  Coach in a local club  Italian
Zijadin  Kryeziu  Coach in Kosovo  federation  Kosovo
Viktors  Lacis  Coach in a local club  Latvian
Diana  Lauva  Coach in a education center  Latvian
Kristina  Noreikaite  Coach in a local club  Lithuanian
Jon Olav  Bjørhusdal  Coach in a local club  Norwegian
Ketill  Hanstveit  Coach in a local club  Norwegian
Geir  Sjursen  Coach in a local club  Norwegian
Robert  Kędziora  Coach in Polish federation  Polish
Catia  Ferreira  Coach in Portuguese federation  Portuguese
Anabela  Leite  Coach in Portuguese federation Portuguese
Jose  Uva  Coach in Portuguese federation Portuguese
Belda Ferrer  Coach in Spanish federation  Spanish
Jorge  Marín Padilla  Coach in Spanish federation  Spanish
Claudia  Troppa Heusel  Coach in a local club  Spanish
Max  Andersson  Organzier  Swedish
Micke  Andersson  Coach in a local club  Swedish
Jonas  Anshelm  Coach in a local club  Swedish
Mikael  Bentblad  Coach in a local club  Swedish
Jan  Bäck  Coach in a education center  Swedish
Lars  Diechle  Coach in a local club  Swedish
Nicolaus  Diedrichsen  coach in a local club  Swedish
Ove  Edlund  Coach in a local club  Swedish
Sofie  Edquist  Coach in a education center  Swedish
Conny  Eklund  Coach in a education center  Swedish
Anders  Elfving  Coach in a local club  Swedish
Dennis  Elms  Organzier  Swedish
Torbjörn  Eriksson  Organzier  Swedish
Steffen  Fricke  Coach in a local club  Swedish
Oscar  Gidewall  Coach in a local club  Swedish
Amanda Hansson Athlete Swedish
Lars  Hallberg  Coach in a local club  Swedish
Åsa  Hallkvist Lestander  Coach in a local club  Swedish
André  Henning  Organzier  Swedish
Anders  Henriksson  Speaker  Swedish
Andrea  Hjemåker  Speaker  Swedish
Nils  Holmdahl  Coach in a local club  Swedish
Lars  Höglund  Coach in a local club  Swedish
Glenn  Johansson  Coach in a local club  Swedish
Mattias  Jons  Coach in a education center  Swedish
Susanna  Kallur  Coach in a local club  Swedish
Per  Kåberg  Coach in a local club  Swedish
Fredrik  Lindberg  Coach in a local club  Swedish
Ronny  Lindh  Coach in a local club  Swedish
Ann-Sofie  Lundblad  Coach in a local club  Swedish
Peter  Lundqvist  Coach in a local club  Swedish
Fotios  Makrostergios  Coach in a education center  Swedish
Jonas  Malm Coach in a education center Swedish
Ulrik  Mattisson  Organzier  Swedish
Patrik  Melin  Coach in a local club  Swedish
Dejan  Mirkovic  Coach in a local club  Swedish
Gert  Möller  Coach in a local club  Swedish
Peter  Nilsson  Coach in a local club  Swedish
Jeanette  Nygren  Coach in a local club  Swedish
Christina  Nyman Wänseth  Coach in a local club  Swedish
Erik  Olsson  Coach in a local club  Swedish
Magnus  Olsson  Coach in Parasport Sweden Swedish
Daniel  Persson  Sportdirector in a local club  Swedish
Vladimir  Petrovic  Coach in a education center  Swedish
Erik  Pihlgren  Coach in a education center  Swedish
Claes  Rahm  Coach in a local club  Swedish
Filip  Regnander  Coach in a local club  Swedish
Roger  Richter  Coach in a local club  Swedish
Anders  Rydén  Organzier  Swedish
Jan  Samuelsson  Coach in a local club  Swedish
Conny  Silfver  Coach in a local club  Swedish
Felix  Siljebäck Larsen  Head Coach in a local club  Swedish
Sverker  Sjölin  Coach in a local club  Swedish
Jeanette  Sténson Hallgren  Coach in a local club  Swedish
David  Stålberg  Coach in a education center  Swedish
Manni  Svensson  Supplier of training and testing equipment  Swedish
Carina  Söderman  Coach in a local club  Swedish
Karin  Torneklint  Head coach in Swedish Athletics  Swedish
Primrose  Ulegård  Coach in local club  Swedish
Tobias  Ulegård  Coach in local club  Swedish
Magnus  Wickert  Coach in local club  Swedish
Håkan  Widlund  Coach in a education center  Swedish
Malin  Wirebro  Coach in local club  Swedish
Isık  Bayraktar  Coordinator in Turkish federation  Turkish